Tweets VV_Kampen

Even voorstellen ... Sander Dresens

Sander is 36 en heeft tot 2008 bij Dieze West gevoetbald. Na een paar jaar niet gevoetbald te hebben, kwam hij eens met Dennis Hölzken mee naar vv Kampen om een balletje te trappen.

Dit bracht Sander bij Kampen 2. Toen er werd gebouwd aan een nieuw eerste elftal maakte Sander de overstap, maar hij staat nog ingeschreven bij Kampen2 en zodoende kan deze middenvelder daar ook nog minuten maken. Sander is werkzaam in de logistieke sector als transportplanner. Hij is niet getrouwd of verloofd, wel met regelmaat verliefd. Sander vindt het fijn om bij vv Kampen te voetballen omdat er een goede sfeer is waar iedereen met een goede instelling welkom is. Hij hoopt dat dit seizoen de basis wordt gelegd voor een sterk eerste elftal en dat er mooie resultaten gehaald gaan worden.