Tweets VV_Kampen

Even voorstellen… Wesley van Winsum

De 19-jarige Wesley is van groot belang geweest voor het tot stand komen van dit nieuwe eerste elftal van vv Kampen. Toen Wesley aangaf oren te hebben naar een overgang naar vv Kampen begon het spreekwoordelijke balletje te rollen.

Wesley kende meer jongens die mee wilden komen en hij tipte het bestuur zelfs over de hoofdtrainer Arjan ten Hove. De rest is geschiedenis, laten we maar zeggen. Wesley komt van Go Ahead Kampen en speelt voorin. In zijn dagelijkse leven werkt hij en ook Wesley is niet vies van er een ‘poar’ te nemen. Niet verliefd, niet verloofd, niet getrouwd, maar zijn eerste indruk van vv Kampen noemt hij dan wel weer prachtig. Op de vraag wanneer vv Kampen dit seizoen succesvol is zegt Wesley dat we dat aan het einde van het seizoen wel zien. Een nuchtere jongen, dat is nooit verkeerd.