Tweets VV_Kampen

Even voorstellen… Revelino Sabono

Revelino is 32 en woont in Kampen. Hij is zowel verliefd als getrouwd, klinkt goed! Deze tegelzetter is een nuchtere gast die zegt waar het op staat. Hiervoor speelde hij bij Go Ahead Kampen, maar hij had wel oren naar het project ‘vv Kampen’.

Wat vrienden van hem maakten de stap en hij stapte er graag bij in. In het veld speelt hij graag op nummer tien of in de spits. Deze man brengt heel wat ervaring in het veld, als ook balvastheid: menig tegenstander probeert, maar krijgt hem niet van de bal af. Revelino vindt de nieuwe stap van vv Kampen van lef getuigen en vindt dat de club de goede kant op gaat. Hij hoopt met Kampen 1 bij te kunnen dragen aan deze positieve beweging voorwaarts door een sportief seizoen te beleven zonder enig trammelant. Ook Revelino durft een periode te noemen!